Producenci
Środki do czyszczenia plam olejowych z kostki brukowej

Czyszczenie kostki brukowej z plam olejowych.

Do usuwania plam olejowych potrzebne jest zastosowanie profesjonalnych środków czystości do usuwania plam ropo pochodnych ze smarów, olejów, ropy i innych środków tłustych.

 Jednak same profesjonalne środki czystości nie wystarczą. Nasza firma zapewnia zarówno doradztwo jak również środki czystości i możliwość wynajmu sprzętu, który pozwoli na szybkie i skuteczne usunięcie zabrudzeń.

Środki do czyszczenia plam olejowych wymagają odpowiedniej procedury:

1. Należy nanieść środek na czyszczoną powierzchnię.

2. W kolejnym kroku należy szorować powierzchnię, można to wykonać przy pomocy szorowarki np. z RentTools.pl lub można przy mniejszych powierzchniach wykorzystać szczotkę ryżową.

3. Odczekać i szorować kilkakrotnie polewając powierzchnię wodą to jedna z najważniejszych elementów w procesie czyszczenia kostki z plam olejowych lecz często pomijanych.

4. Ostatnim elementem jest wypłukanie plam przy pomocy myjki ciśnieniowej najlepiej gorąco wodnej. Przeprowadzenie procesu przy pomocy gorącej wody znacznie przyśpiesza proces czyszczenia jednak nie jest konieczne.

 Poniżej procedura, krok po kroku profesjonalnego czyszczenia betonu z plam olejowych, smarów i innych substancji ropopochodnych.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl